Про компанію

Будівельна компанія ТРК здійснює повний комплекс послуг в області проектування, будівництва та реконструкції будівель і споруд, загальнобудівельних робіт на всіх стадіях, починаючи з підготовчих робіт, і закінчуючи здачею "під ключ".

Ми зосереджуємо всі наші зусилля на якості виконання робіт, дотримання термінів, оптимізації витрат і економії часу Клієнта. До кожного об'єкту ми підходимо вкрай скрупульозно вже на етапі планування - детальний аналіз документації та обстеження приміщень дозволяє заздалегідь оцінити всі можливі ризики і слабкі місця в проекті, уникнувши таким чином неприємних витрат. Наша головна мета - реалізувати ефективний і комфортний простір, який допоможе розвитку бізнесу нашого Клієнта та ще сильніше зміцнить нашу репутацію на ринку.

Постійне вдосконалення системи контролю якості, відчуття особистої відповідальності за результат і створення високого рівня культури праці дозволяють нам гарантувати Замовникам відмінний результат для проектів будь-якої складності і масштабу. Для нас це не проста декларація, а ключовий принцип роботи.

Наші принципи:

З клієнтами
Розуміння потреби Клієнта і її сумлінне задоволення
З діловими партнерами
Чесні ділові відносини, засновані на принципах довіри, етики та порядності
З конкурентами
Повага і прагнення до співпраці
З співробітниками
Високий рівень дисципліни, мотивації і охорони праці
З державними службами
Повне дотримання правил, вимог, процедур і термінів
В роботі
Повна відповідальність і дотримання високих стандартів якості
У портфелі компанії ТРК понад 400 успішно реалізованих проектів різної функціональної спрямованості: офісні приміщення, банки, бізнес центри, громадські зони, готельні комплекси, спортивні комплекси, торгові площі, промислові об'єкти, приватні будинки та квартири, і багато інших.
Наші замовники завжди залишаються задоволені результатом виконаної роботи, що підтверджується вдячними і рекомендаційними листами на адресу компанії ТРК.

Нас рекомендують